+420735125205 felinotherapy@seznam.cz
English
Deutch

Felinoterapie

Věděli jste že….

Kočky dokáží vycítit i ty nejjemnější pocity stresu, ustaranosti, agrese nebo smutku u člověka. V takovém případě se prostě jen přijdou pomazlit, položí se na vás a začnou vrnět.

Tam, kde byla kočka mizí (energetické) díry a narušení biologického pole. Stejně jako s člověkem to funguje i s místy. Kočky jsou schopny velice přesně určit geopatogenní zóny. Představte si to tak, že kočka se „živí“ negativní energií, proto místo, kde bude trávit nejvíce času, je ve skutečnosti místo, které je pro vás nejméně vhodné, je to místo negativní energie, místo, kde byste neměli trávit mnoho času. Kočky málo kdy tráví většinu svého času tam, kde jim vy dáte pelíšek. Tráví vždy nejvíce času tam, kde se mohou nasytit negativní energií, kde je nějaký problém.

Kočičí předení dostatečně dlouho, a uvolněně se na tuto energii soustředíme, vyrovnává levou a pravou hemisféru (pokud kočku chováte nebo vám leží na polštáři). Frekvenční vlnění kočičího předení je podobné theta vlnám, to znamená, že po určité době nastane vnitřní synchronické napojení na tyto vlny. Podobně je lidský mozek naladěn na theta vlny například v meditaci. Kočičí předení je samo o sobě léčivé a uklidňující. Rezonanční energie vyvolaná předením proniká do aury fyzického těla a harmonizuje její vyzařování.

Veterináři ve spolupráci s vědci objevili, že se ne zřídka stává, že pokud se jedna kočka zraní, shluknou se kolem ní další kočky a začnou příst. Dříve byl tento akt považován jako projev empatie, ale později došlo ke zjištění, že jde o vzájemné uzdravování. Frekvence 25 Hz je totiž pro zdraví velmi prospěšná.

Této skutečnosti využila pohotově americká NASA, která už několik let dopřává svým astronautům speciální vibrační pásky, které napodobují kočičí předení, tedy zmíněnou frekvenci, a pomáhají tak omezit řídnutí kostí, ke kterému ve vesmíru dochází.

Díky mým kočkám poznávám jak fascinující a silné jsou tyto uzdravující schopnosti pro všechny lidi a děti nevyjímaje.